Ansatte

Alle ansatte

Simen Finnøy Amdam

Simen.Finnoy.Amdam@eikeli.vgs.no

Tore Geir Berdal

Underviser i norsk og religion.

Tore.Geir.Berdal@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Arne Birkeland

Underviser i norsk og engelsk.

arne.birkeland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Kristin E. Bjartnes

Underviser i realfag.

Kristin.E.Bjartnes@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Karl Øyvind Brobakk

Karl.Oyvind.Brobakk@eikeli.vgs.no

Elisabeth Rønnestad Brodwall

Elisabeth.Ronnestad.Brodwall@eikeli.vgs.no

Jan Eirik Brække

Underviser i engelsk og historie.

Jan.Eirik.Brakke@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tor Brænde

Underviser i samfunnsfag og tysk

Tor.Brande@eikeli.vgs.no

Cecilie Duus

Sosialpedagogisk rådgiver

Cecilie.Duus@eikeli.vgs.no

Toril Dyngeseth

Underviser i økonomi og entreprenørskap.

toril.dyngeseth@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Mona Elset

Underviser i engelsk og fransk.

mona.elset@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Morten Emanuelsen

Underviser i økonomi, salg, markedsføring og P-matematikk.

Morten.Emanuelsen@eikeli.vgs.no

Anne Margrethe Gillesen

Underviser i økonomi, drift, planlegging og prosjekt til fordypning.

anne.gillesen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Trond Olav Gjerdrum

Underviser i norsk

Trond.Olav.Gjerdrum@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Delia Nicoleta Oprita Grande

Underviser i tysk - Permisjon

Delia.Nicoleta.Oprita.Grande@eikeli.vgs.no

Camilla Helvig

Underviser i fysikk og matematikk.

Camilla.Helvig@eikeli.vgs.no

Svein-Helge Hvitstein

Underviser i norsk og samfunnsfag.

svein-helge.hvitstein@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Espen Håland

Avdelingsleder internasjonalisering.

espen.haland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 24

Grethe-Marie Osa Jensen

Underviser i norsk og samfunnsfag.

Grethe-Marie.Osa.Jensen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Petter Juritzen

Ikt ansvarlig

Petter.Juritzen@eikeli.vgs.no

Sille Merete Kasin

Underviser i norsk og engelsk.

Sille.Merete.Kasin@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tore Sigurd Kolsrud

Underviser i matematikk, markedsføring og ledelse og økonomi.

Tore.Sigurd.Kolsrud@eikeli.vgs.no

Tlf: 90090065

Hanne Lindblad

Biblioteksleder

Hanne.Lindblad@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 17

Astri Strand Lindbæck

Underviser i realfag

Astri.Strand.Lindback@eikeli.vgs.no

Elizabeth Catherine Lindsay

Elizabeth.Catherine.Lindsay@eikeli.vgs.no

Henning Lund

Underviser i realfag

henning.lund@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Ida Løver-Gårderhagen

Underviser i realfag. Adjunkt

Ida.Lover-Garderhagen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Hanne Blytt Manikarnika

Underviser i realfag.

Hanne.Blytt.Manikarnika@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Sindre Bjørke Mobraaten

Sindre.Bjorke.Mobraaten@eikeli.vgs.no

Reidun Marie Morberg

Underviser i matematikk og naturfag

reidun.marie.morberg@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Bjørn Ferdinand Neraker

Underviser i transport og sikkerhet

Bjorn.Ferdinand.Neraker@eikeli.vgs.no

Pål Sbertoli Nielsen

Underviser i spansk

Pal.Sbertoli.Nielsen@eikeli.vgs.no

Elisabeth Nordli

Underviser i fransk, norsk og kommunikasjon og kultur

Elisabeth.Nordli@eikeli.vgs.no

Jens Chr. Heiberg Persen

Lærer i kroppsøving.

Jens.Christian.Heiberg.Persen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Hege Elisabeth Solheim Ruud

Underviser i samfunnsfag og geografi.

Hege.Elisabeth.Solheim.Ruud@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Shpetim Salihu

Underviser i samfunnsøkonomi,matematikk sikkerhet

Shpetim.Salihu@eikeli.vgs.no

Astrid Schackert-Vestre

Underviser i tysk og samfunnsfag.

Astrid.Schackert-Vestre@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Gudrun Sigfusdottir

Gudrun.Sigfusdottir@eikeli.vgs.no

Bård Anders Skands

Vaktmester

Bard.Anders.Skands@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 23

Katrine Skobba

Underviser i markedsføring og ledelse, samfunnsøkonomi og praktisk matematikk.

Kathrine.Skobba@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Ørjan Middelhuis Skoglund

Orjan.Middelhuis.Skoglund@eikeli.vgs.no

Mona Skrinde

Underviser i norsk

mona.skrinde@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Mona Berit Standahl

mona.berit.standahl@eikeli.vgs.no

Randi E Stokstad

Underviser i salg, markedsføring og entreprenørskap.

Randi.E.Stokstad@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Anne Ekern Svarlien

Underviser i rettslære.

Anne.Ekern.Svarlien@eikeli.vgs.no

Helga Therese Thune

Underviser i norsk og engelsk

Helga.Therese.Thune@eikeli.vgs.no

Jenny Lunde Tverran

Underviser i norsk og rettslære

Jenny.Lunde.Tverran@eikeli.vgs.no

Mari Helene Tønsberg

Mari.Helene.Tonsberg@eikeli.vgs.no

Cornelia Drougge Vassbotn

vain1707@elev.afk.no

Bjørg Vestli

Konsulent

bjorg.vestli@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Margrethe Vik Vierli

Underviser i engelsk og kroppsøving.

margrethe.vik.vierli@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Liv Ragna Rohde Wang

Liv.Ragna.Rohde.Wang@eikeli.vgs.no

Anne Kristin R. Ødegaard

Underviser i samfunnsfag og historie.

Anne.Kristin.R.Odegaard@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Service og samferdsel

Tor Brænde

Underviser i samfunnsfag og tysk

Tor.Brande@eikeli.vgs.no

Cecilie Duus

Sosialpedagogisk rådgiver

Cecilie.Duus@eikeli.vgs.no

Toril Dyngeseth

Underviser i økonomi og entreprenørskap.

toril.dyngeseth@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Anne Margrethe Gillesen

Underviser i økonomi, drift, planlegging og prosjekt til fordypning.

anne.gillesen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tore Sigurd Kolsrud

Underviser i matematikk, markedsføring og ledelse og økonomi.

Tore.Sigurd.Kolsrud@eikeli.vgs.no

Tlf: 90090065

Bjørn Ferdinand Neraker

Underviser i transport og sikkerhet

Bjorn.Ferdinand.Neraker@eikeli.vgs.no

Shpetim Salihu

Underviser i samfunnsøkonomi,matematikk sikkerhet

Shpetim.Salihu@eikeli.vgs.no

Mona Berit Standahl

mona.berit.standahl@eikeli.vgs.no

Randi E Stokstad

Underviser i salg, markedsføring og entreprenørskap.

Randi.E.Stokstad@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Jenny Lunde Tverran

Underviser i norsk og rettslære

Jenny.Lunde.Tverran@eikeli.vgs.no

Studiespesialisering

Tore Geir Berdal

Underviser i norsk og religion.

Tore.Geir.Berdal@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Arne Birkeland

Underviser i norsk og engelsk.

arne.birkeland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Kristin E. Bjartnes

Underviser i realfag.

Kristin.E.Bjartnes@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Karl Øyvind Brobakk

Karl.Oyvind.Brobakk@eikeli.vgs.no

Jan Eirik Brække

Underviser i engelsk og historie.

Jan.Eirik.Brakke@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tor Brænde

Underviser i samfunnsfag og tysk

Tor.Brande@eikeli.vgs.no

Cecilie Duus

Sosialpedagogisk rådgiver

Cecilie.Duus@eikeli.vgs.no

Mona Elset

Underviser i engelsk og fransk.

mona.elset@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Morten Emanuelsen

Underviser i økonomi, salg, markedsføring og P-matematikk.

Morten.Emanuelsen@eikeli.vgs.no

Trond Olav Gjerdrum

Underviser i norsk

Trond.Olav.Gjerdrum@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Delia Nicoleta Oprita Grande

Underviser i tysk - Permisjon

Delia.Nicoleta.Oprita.Grande@eikeli.vgs.no

Svein-Helge Hvitstein

Underviser i norsk og samfunnsfag.

svein-helge.hvitstein@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Espen Håland

Avdelingsleder internasjonalisering.

espen.haland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 24

Grethe-Marie Osa Jensen

Underviser i norsk og samfunnsfag.

Grethe-Marie.Osa.Jensen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Sille Merete Kasin

Underviser i norsk og engelsk.

Sille.Merete.Kasin@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tore Sigurd Kolsrud

Underviser i matematikk, markedsføring og ledelse og økonomi.

Tore.Sigurd.Kolsrud@eikeli.vgs.no

Tlf: 90090065

Astri Strand Lindbæck

Underviser i realfag

Astri.Strand.Lindback@eikeli.vgs.no

Henning Lund

Underviser i realfag

henning.lund@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Ida Løver-Gårderhagen

Underviser i realfag. Adjunkt

Ida.Lover-Garderhagen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Hanne Blytt Manikarnika

Underviser i realfag.

Hanne.Blytt.Manikarnika@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Reidun Marie Morberg

Underviser i matematikk og naturfag

reidun.marie.morberg@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Pål Sbertoli Nielsen

Underviser i spansk

Pal.Sbertoli.Nielsen@eikeli.vgs.no

Elisabeth Nordli

Underviser i fransk, norsk og kommunikasjon og kultur

Elisabeth.Nordli@eikeli.vgs.no

Jens Chr. Heiberg Persen

Lærer i kroppsøving.

Jens.Christian.Heiberg.Persen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Hege Elisabeth Solheim Ruud

Underviser i samfunnsfag og geografi.

Hege.Elisabeth.Solheim.Ruud@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Shpetim Salihu

Underviser i samfunnsøkonomi,matematikk sikkerhet

Shpetim.Salihu@eikeli.vgs.no

Astrid Schackert-Vestre

Underviser i tysk og samfunnsfag.

Astrid.Schackert-Vestre@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Katrine Skobba

Underviser i markedsføring og ledelse, samfunnsøkonomi og praktisk matematikk.

Kathrine.Skobba@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Mona Skrinde

Underviser i norsk

mona.skrinde@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Mona Berit Standahl

mona.berit.standahl@eikeli.vgs.no

Jenny Lunde Tverran

Underviser i norsk og rettslære

Jenny.Lunde.Tverran@eikeli.vgs.no

Margrethe Vik Vierli

Underviser i engelsk og kroppsøving.

margrethe.vik.vierli@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Anne Kristin R. Ødegaard

Underviser i samfunnsfag og historie.

Anne.Kristin.R.Odegaard@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Lærere

Tore Geir Berdal

Underviser i norsk og religion.

Tore.Geir.Berdal@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Arne Birkeland

Underviser i norsk og engelsk.

arne.birkeland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Kristin E. Bjartnes

Underviser i realfag.

Kristin.E.Bjartnes@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Jan Eirik Brække

Underviser i engelsk og historie.

Jan.Eirik.Brakke@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tor Brænde

Underviser i samfunnsfag og tysk

Tor.Brande@eikeli.vgs.no

Toril Dyngeseth

Underviser i økonomi og entreprenørskap.

toril.dyngeseth@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Mona Elset

Underviser i engelsk og fransk.

mona.elset@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Morten Emanuelsen

Underviser i økonomi, salg, markedsføring og P-matematikk.

Morten.Emanuelsen@eikeli.vgs.no

Anne Margrethe Gillesen

Underviser i økonomi, drift, planlegging og prosjekt til fordypning.

anne.gillesen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Trond Olav Gjerdrum

Underviser i norsk

Trond.Olav.Gjerdrum@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Delia Nicoleta Oprita Grande

Underviser i tysk - Permisjon

Delia.Nicoleta.Oprita.Grande@eikeli.vgs.no

Camilla Helvig

Underviser i fysikk og matematikk.

Camilla.Helvig@eikeli.vgs.no

Svein-Helge Hvitstein

Underviser i norsk og samfunnsfag.

svein-helge.hvitstein@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Espen Håland

Avdelingsleder internasjonalisering.

espen.haland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 24

Grethe-Marie Osa Jensen

Underviser i norsk og samfunnsfag.

Grethe-Marie.Osa.Jensen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Sille Merete Kasin

Underviser i norsk og engelsk.

Sille.Merete.Kasin@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Tore Sigurd Kolsrud

Underviser i matematikk, markedsføring og ledelse og økonomi.

Tore.Sigurd.Kolsrud@eikeli.vgs.no

Tlf: 90090065

Astri Strand Lindbæck

Underviser i realfag

Astri.Strand.Lindback@eikeli.vgs.no

Henning Lund

Underviser i realfag

henning.lund@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Ida Løver-Gårderhagen

Underviser i realfag. Adjunkt

Ida.Lover-Garderhagen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Hanne Blytt Manikarnika

Underviser i realfag.

Hanne.Blytt.Manikarnika@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Reidun Marie Morberg

Underviser i matematikk og naturfag

reidun.marie.morberg@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Bjørn Ferdinand Neraker

Underviser i transport og sikkerhet

Bjorn.Ferdinand.Neraker@eikeli.vgs.no

Pål Sbertoli Nielsen

Underviser i spansk

Pal.Sbertoli.Nielsen@eikeli.vgs.no

Elisabeth Nordli

Underviser i fransk, norsk og kommunikasjon og kultur

Elisabeth.Nordli@eikeli.vgs.no

Jens Chr. Heiberg Persen

Lærer i kroppsøving.

Jens.Christian.Heiberg.Persen@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Hege Elisabeth Solheim Ruud

Underviser i samfunnsfag og geografi.

Hege.Elisabeth.Solheim.Ruud@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Shpetim Salihu

Underviser i samfunnsøkonomi,matematikk sikkerhet

Shpetim.Salihu@eikeli.vgs.no

Astrid Schackert-Vestre

Underviser i tysk og samfunnsfag.

Astrid.Schackert-Vestre@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Katrine Skobba

Underviser i markedsføring og ledelse, samfunnsøkonomi og praktisk matematikk.

Kathrine.Skobba@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Mona Skrinde

Underviser i norsk

mona.skrinde@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Randi E Stokstad

Underviser i salg, markedsføring og entreprenørskap.

Randi.E.Stokstad@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Anne Ekern Svarlien

Underviser i rettslære.

Anne.Ekern.Svarlien@eikeli.vgs.no

Helga Therese Thune

Underviser i norsk og engelsk

Helga.Therese.Thune@eikeli.vgs.no

Jenny Lunde Tverran

Underviser i norsk og rettslære

Jenny.Lunde.Tverran@eikeli.vgs.no

Margrethe Vik Vierli

Underviser i engelsk og kroppsøving.

margrethe.vik.vierli@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Anne Kristin R. Ødegaard

Underviser i samfunnsfag og historie.

Anne.Kristin.R.Odegaard@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Ledelse

Espen Håland

Avdelingsleder internasjonalisering.

espen.haland@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 24

Rådgivere

Cecilie Duus

Sosialpedagogisk rådgiver

Cecilie.Duus@eikeli.vgs.no

Andre ansatte

Simen Finnøy Amdam

Simen.Finnoy.Amdam@eikeli.vgs.no

Karl Øyvind Brobakk

Karl.Oyvind.Brobakk@eikeli.vgs.no

Elisabeth Rønnestad Brodwall

Elisabeth.Ronnestad.Brodwall@eikeli.vgs.no

Petter Juritzen

Ikt ansvarlig

Petter.Juritzen@eikeli.vgs.no

Hanne Lindblad

Biblioteksleder

Hanne.Lindblad@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 17

Elizabeth Catherine Lindsay

Elizabeth.Catherine.Lindsay@eikeli.vgs.no

Sindre Bjørke Mobraaten

Sindre.Bjorke.Mobraaten@eikeli.vgs.no

Gudrun Sigfusdottir

Gudrun.Sigfusdottir@eikeli.vgs.no

Bård Anders Skands

Vaktmester

Bard.Anders.Skands@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 23

Ørjan Middelhuis Skoglund

Orjan.Middelhuis.Skoglund@eikeli.vgs.no

Mona Berit Standahl

mona.berit.standahl@eikeli.vgs.no

Mari Helene Tønsberg

Mari.Helene.Tonsberg@eikeli.vgs.no

Cornelia Drougge Vassbotn

vain1707@elev.afk.no

Bjørg Vestli

Konsulent

bjorg.vestli@eikeli.vgs.no

Tlf: 67 16 47 00

Liv Ragna Rohde Wang

Liv.Ragna.Rohde.Wang@eikeli.vgs.no